VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Novinky

Omlazení pleti a vrásek - FotorejuvenaceFotorejuvenace je nejmodernější neinvazivní metoda hloubkového ošetření pokožky s pomocí laseru. Remodeluje, obnovuje kolagen, povzbuzuje, regeneruje, „omlazuje“ kůži, zvyšuje pružnost a pevnost kůže a vypíná vrásky.
Více informací zde

Zbavte se otravných chloupků jednou pro vždy!Je to trápení každé z nás – neatraktivní chloupky na nohou, v podpaží, nebo dokonce knírek, s potvorami nesoucími název „chloupky“ se denně pereme a masově se jich zbavujeme. Ale ony rostou, každý den se znovu objevují, a to dokonce ve větší, hrubší a mnohem tmavší podobě než ty předchozí.
Více informací zde

Trápí vás únava i po vydatném spánku? Možná trpíte spánkovým apnoe.Stává se vám, že i po dostatečném počtu hodin spánku jste unavení a vůbec nejste odpočati? Přitom jste celou noc spali a nevíte, proč se stále probouzíte vyčerpaní? Neměli byste to brát na lehkou váhu. Začněte se zajímat o své zdraví, můžete totiž s velkou pravděpodobností trpět spánkovým apnoe.
Více informací zde

Nevěřte krémům, zatočte s vráskami konečně účinně!Řekněme si to otevřeně, na vráskách není vůbec nic přitažlivého a jsou jen přítěží naší krásy. Nikdo z nás se tomu neubrání, a je jasné, že používání krémů proti vráskám nijak nepomáhá. Jak jít na vrásky opravdu efektivně?
Více informací zde

Další stránky:

12

stránka: 1 / 2