VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Plexr - novinky v boji s vráskami

 Chcete vypadat mladší? Zbavit se vrásek?Je to snazší, než si myslíte!

Plexr je nejmodernější přístroj estetické medicíny určený pro vyhlazení jemných vrásek, povrchových jizviček, akneózních projevů nebo převislých očních víček. Je ideální pro ošetření menších ploch zejména na obličeji, například v okolí očí. Využívá se ale i pro ošetření jiných míst na těle. Dokonce lze touto metodou odstranit i drobnější tetování.

Přístroj Plexr má několik možností nastavení výkonu a tím intenzity ošetření. Na nástavci je malá jehlička. Využívá nekontaktních, plazmatických výbojů asi 1 mm od povrchu pokožky. Výboj je vyvolán ionizací plynů z ovzduší, laicky řečeno, můžeme princip přirovnat k malému blesku. Ten elektrizuje povrchovou vrstvu pokožky a dochází tak k odpařování vrchních vrstev kůže, což stimuluje tvorbu kolagenu a následné vyhlazení pokožky. Ošetření zanechává na kůži drobná, tečkovitá dočasná zarudnutí. Vzniklé jemné stroupky se zhojí během 5-7 dní.

Není třeba se zákroku jakkoliv obávat. Aplikace neucítíte díky znecitlivujícímu krému, který se nanese lokálně zhruba půl hodiny před zákrokem. Jak samy pacientky říkají, ošetření nebolí, jen jemně štípe. Bezprostředně po ošetření je místo velmi lehce oteklé, proto je na chvíli přikládán studený obklad.

Pro dosažení maximálního efektu je potřeba většinou více návštěv, již po první aplikaci jsou však patrné pozitivní změny.

Ve srovnání s laserem je Plexr schopen lépe vyrovnávat jemnější vrásky, protože působí přímo na cílené místo, na rozdíl od laseru, který účinkuje plošně v rozmezí drobných mřížek. Dokáže vám rychle a snadno navrátit několik let a povzbudit sebevědomí. Už nemusíte zůstávat ve stínu drahých líčidel. Buďte sama sebou!