VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Laserové fotorejuvenace

 Komu jsou laserové fotorejuvenace určeny

Tento způsob ošetření laserem LEDA screen je určený především ženám, které si přejí zpomalit stárnutí kůže a zatím měly strach z invazivních laserových zákroků. Vzhledem k užité vlnové délce jsou účinně ničeny i bakterie v hlouběji uložených mazových žlázách, a proto ošetření doporučujeme bez věkového omezení i všem pacientům s projevy akné.

Průběh laserové fotorejuvenace

Vlnová délka laserového záření 585 nm umožňuje dosáhnout hlubších vrstev kůže. Je proto vhodná nejen pro léčbu zánětlivých projevů akné, ale zároveň také pro omlazování a regeneraci pokožky. Ošetření je neinvazivní, jedná se o tzv. fotoléčbu, při níž nedochází k poškození vrchního epitelu pokožky, ale nastává aktivace tvorby nových kožních buněk.

Video o průběhu rejuvenace

Bolestivost laserové fotorejuvenace

Ošetření je zcela bezbolestné. Záření je aplikováno plošně uspořádanými laserovými diodami většinou po dobu 15-30 minut. Příjemné pocity klienti nejčastěji přirovnávají k relaxačnímu pobytu na slunci.

Hojení laserové fotorejuvenace

Protože při ošetření nedochází k poškození kůže, nedá se přímo o hojení hovořit. Pacientka má pocit příjemně vypnuté pokožky, která může krátkodobě být lehce začervenalá. V případě akné dochází v následujících dnech po ošetření ke zmenšování zánětlivých projevů.

Technické vybavení

Laser LEDA - aplikátor 585 nm.

Zpět