VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Aplikace botulotoxinu v Plzni

 
Botulotoxin nebo jiné výplňové materiály mohou vrásky odstranit a zabránit jejich prohlubování, ovšem jen za předpokladu, že je bude aplikovat zkušený dermatolog. Aby bylo dosaženo přirozeného vzhledu, je nutné správně odhadnout jaký typ výplně a jaké množství preparátu bude použito.

Botulotoxin je využíván zejména k odstranění mimických vrásek v okolí očních víček a na čele. Materiály na bázi kyseliny hyaluronové jsou pak většinou aplikovány na statiské vrásky a kožní prohlubně, zejména kolem úst a pod očima.

Botulotoxin se aplikuje jemnými vpichy do mimických svalů na obličeji. Látka způsobí přerušení nervového přenosu, sval se postupně přestane smršťovat a kůže se tím vyhladí. Zákrok trvá několik minut a je bezbolestný. Efekt přichází postupně, první zlepšení lze pocítit už po dvou dnech optimální stav se obvykle dostaví do 14 dnů. Působení botulotoxinu je 3-6 měsíců, opakovanou aplikací se interval prodlužuje.

Výplňové materiály používané k vyhlazní statických vrásek nahrazují chybějící tuk nebo podkožní vazivo. Aplikace rovněž spočívá v injekčním vstřikování. Látky se z těla uvolňují jen velmi pomalu a jsou dobře snášené.

Bezrpostředně po zákroku doporučujeme setrvat ve vertikální poloze a dva dny se vyhnout větší fyzické zátěži. Vhodné je se v těchto dnech take vyhnout přímému slunci a sauně.

Vrásky? Pryč s nimi! Kvalitní výplňové preparáty a odborná aplikace zajistí přirozený vzhled bez vrásek!

Botulotoxin a výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové mohou vyřešit vaše vrásky. Pro maximální efekt a přirozený vzhled je nutná aplikace zkušeným dermatologem. To vše vám můžeme nabídnout!

Proč se trochu nerozmazlovat? Zasloužíte si to nejlepší! Naši špičkoví lékaři pracují s kvalitními výplňovými materiály a s vašimi vráskami si poradí!
Odborná aplikace zkušeným dermatologem a kvalitní výplňové materiály bude pro vaše vrásky konečnou stanicí.

Botulotoxin v rukou zkušeného lékaře – účinná zbraň proti vráskám. Přijďte se přesvědčit, máme dloholeté zkušenosti!