VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Partneři

Ve snaze přiblížit laserovou kosmetiku co nejblíže k pacientům pořádá Lasera semináře nejen pro lékaře a studenty medicíny, ale také pro provozovatelky kosmetických salónů.

Semináře

Na jaře 2008 Lasera poprvé oslovila vybraná pracoviště a vytvořila první seminární skupinu. Účel seminářů a následné spolupráce spočívá v rozšíření znalostí kosmetiček o vysokovýkonných laserech a především pak o možnostech jejich použití.

Certifikace

Pracovnice kosmetických salónů jsou postupně zvány na monotématické semináře (např. „Laserové ošetření vrásek“, „Laserová epilace“ apod.) a po absolvování seminářů jsou certifikovány ze znalostí předběžné diagnostiky uvedených témat.

Předběžná diagnostika

V praxi to znamená, že Laserou školené kosmetičky vědí, zda a jakým způsobem by ošetření vysokovýkonnými lasery jejich klientkám prospělo. Ty pak přicházejí na jejich doporučení do Lasery už předběžně diagnostikovány – tedy přímo doporučeny ke konkrétnímu výkonu.

Výběr kosmetických pracovišť

Ke spolupráci Lasera vybízí pouze kosmetická pracoviště, o jejichž kvalitě se měla možnost buď sama přesvědčit, anebo o nich získala dostatek pozitivních referencí. Proto také může všechny na mapce uvedené kosmetické salóny svým klientkám doporučit.

Mapa kosmetických pracovišť spolupracujících s VS Laserou.