VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Zbavte se otravných chloupků jednou pro vždy!

Je to trápení každé z nás – neatraktivní chloupky na nohou, v podpaží, nebo dokonce knírek, s potvorami nesoucími název „chloupky“ se denně pereme a masově se jich zbavujeme. Ale ony rostou, každý den se znovu objevují, a to dokonce ve větší, hrubší a mnohem tmavší podobě než ty předchozí. Nespočet holítek a depilačních pásek nezabrání tomu, aby se celý průběh opět opakoval, a tak se stále snažíme odstranit neodstranitelné. Je tomu vážně tak, nebo existuje nějaké účinné trvalé řešení?

Milé dámy, s potěšením vám oznamujeme, že trvalé řešení opravdu existuje, a tím je laserová epilace v laserovém centru VS Lasera. Že to zní děsivě? Ale vůbec ne. Laserem lze odstranit veškeré nežádoucí tmavé chloupky na celém těle, kromě okolí očí. Nyní je dokonce možné ošetření i chloupků světlejších. Už po prvním zákroku nové chloupky rostou výrazně pomaleji, v menší míře, a slabší, než chloupky předchozí, postupně se celkový počet chloupků redukuje a nakonec je efekt trvalý, nebo dlouhodobý. Představte si, že se několik let, nebo dokonce nikdy nebudete muset starat o holení nohou, či o nežádoucí chloupky kdekoli jinde - to přeci stojí za to!

Počet zákroků je velice individuální. K vyřešení problému s chloupky nad rtem stačí většinou tři návštěvy. Dále záleží na tom, jak silné a četné máte chloupky, avšak po dostatečném počtu návštěv se problémů s chloupky zbavíte jednou pro vždy. Na jednotlivé návštěvy je nutné chodit vždy s ne příliš krátkým, ani ne příliš dlouhým chloupkem – ideální jsou 1-2 milimetry. Avšak už v průběhu návštěv máte o chloupky postaráno, protože rostou pomaleji a nemusíte se každý den zabývat jejich rychlým růstem a přibýváním.

Při laserové depilaci se nemusíte bát ani bolesti. Laser má kvalitní chladící systém Zimmer, díky kterému je výkon bezbolestný. Po výkonu je kůže v místě ošetření jemně narůžovělá, to však do několika hodin zmizí a nepoznáte, kde byl zákrok proveden.

Celkově je technické vybavení laserového centra velice moderní. V současnosti vlastní čtyři vysoce výkonné epilační lasery, z toho dva nejrychlejší lasery, které dokážou epilovat i světlejší chloupky a další dva lasery pro speciální výkony.

Pokud stále váháte, je nutné si uvědomit, že je to investice, díky které se příštích pár let už nebudete s chloupky vůbec trápit. Zapomeňte tedy na nakupování všemožných holících strojků, depilačních pásek, pěn na holení, odlehčíte tak do budoucna jak svému času, tak i peněžence. Navíc každá z nás určitě zažila situaci, kdy si nestihla, nebo zapomněla oholit nohy a pak si v krásném počasí nemohla vzít šaty či šortky. Díly laserové depilaci budete o pár chloupků lehčí a spokojenější