VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Omlazení pleti a vrásek - Fotorejuvenace

Nechemické omlazení pleti -  Fotorejuvenace

Fotorejuvenace je nejmodernější neinvazivní metoda hloubkového ošetření pokožky s pomocí laseru. Remodeluje, obnovuje kolagen, povzbuzuje, regeneruje, „omlazuje“ kůži, zvyšuje pružnost a pevnost kůže a vypíná vrásky. S pomocí fotorejuvenace se rovněž úspěšně odstraňuje akné. Zákrok je bezbolestný a provádí se bez anestezie.

Pro koho je omlazení pleti fotorejuvenací určeno

Fotorejuvenace je vhodná pro všechny věkové kategorie, teenagery i dospělé. Nejvíce ji vyhledávají ženy, oblíbená je ale i u mužů.

Princip fotorejuvenace

Laserové paprsky (laser LEDA screen) o vlnové délce 585 nm, prohřívají spodní vrstvy pokožky, působí na vazivové buňky – fibroblasty a podporují remodelaci kolagenu a nových elastinových vláken. Kůže se vypíná (liftingový efekt), zjemňuje, mizí jemné a středně hluboké vrásky, zlepšuje se i stav akné (díky působení záření na bakterie uložené v mazových žlázách). Jedná se o mimořádně šetrnou fotoléčbu, při které nedochází k poškození vrchního epitelu pokožky.

Jak omlazení pleti fotorejuvenací probíhá

Ošetření připomíná pohodlné a příjemné slunění. Pacient se položí na lůžko a lékař nechá působit laserové diody na vybrané části jeho pokožky. Záření přitom mírně zahřívá vybranou oblast kůže. Ošetření trvá přibližně 15 až 30 minut.

Bezbolestnostné omlazení pleti

Ošetření je bezbolestné. V místě zákroku je pouze mírně červenější a teplejší pokožka. Pocit tepla mizí přibližně po hodině, lehké zarudnutí odeznívá do 24 hodin. Po zákroku lékaři nedoporučují pobyt na přímém slunci po dobu dvou měsíců (případně radí používat krémy s vysokým UV filtrem, například 50+).

Četnost

Vždy záleží na stavu a velikosti ošetřované plochy. Ošetření je možné opakovat (s přestávkami). Nový, mladistvý vzhled kůže se projeví do 1-3 měsíců. Efekt je dlouhodobý.

Objednat se můžete telefonicky +420 775 339 126 nebo online