VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Nevěřte krémům, zatočte s vráskami konečně účinně!

Řekněme si to otevřeně, na vráskách není vůbec nic přitažlivého a jsou jen přítěží naší krásy. Nikdo z nás se tomu neubrání, a je jasné, že používání krémů proti vráskám nijak nepomáhá. Jistě, můžete tvorbě vrásek trochu zamezit vyhýbáním se přímému slunci a denní hydratací pokožky, ale jednou to prostě přijde a vrásek se už nezbavíte. Nebo snad ano?

Naštěští existuje způsob jak s vráskami zatočit a to velice jednoduchý – laserové odstranění vrásek v laserovém centru VS Lasera! K odstranění povrchních vrásek postačí pouhé jedno ošetření, a je možné odstranit nejen vrásky na obličeji, ale i v oblasti dekoltu, na rukou i na krku. Nemusíte utrácet za drahé krémy proti vráskám, které vám naslibují zázraky, ale nepřináší žádné výsledky, stačí jen jedno ošetření v laserovém centru a povrchní vrásky konečně zmizí. Pokud máte vrásky větší a hlubší, jednoduše ošetření po měsíci opakujete.

Nemusíte se bát ani bolesti. Laserové centrum VS Lasera při ošetření zajišťuje chlazení proudem studeného vzduchu z kryojednotky, a tak zákrok nevyžaduje žádnou formu znecitlivění a je zcela bezbolestný. Celkové technické vybavení centra přináší pacientům revoluční komfort .
Pokožka se po ošetření bude samozřejmě hojit a tak můžete očekávat mírné začervenání, které trvá maximálně několik dní a dá se snadno překrýt make upem, což ale jistě stojí za to, když se jedná o zbavení se ošklivých vrásek.

Podívejte se do zrcadla a představte si samu sebe, jen mladší, svěžejší a krásnější – je to jistě snem každé z nás, ale bojíme se razantních řešení, a tak saháme po neúčinných krémech a věříme v zázraky, přitom je řešení jednoduché, neškodné a bezbolestné. Stačíčí k tomu tak málo, tak proč váhat?