VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Epilace laserem? Moderní cesta ke krásnému tělu

Odstranění chloupků na těle, případně jejich úprava, je činnost, nad kterou v dnešní době přemýšlí každá moderní žena. Přiznejme si, že téměř každá z dam či dívek ve skrytu duše touží po krásném hladkém těle, které vydrží pokud možno bez dalších zásahů co nejdéle. Je pravda, že se občas objeví i opačný trend, ale ten většinou nemá dlouhého trvání. Ano, i neupravené ochlupení je volba, nicméně debata o něm, to už je jiné téma.

Chloupky na těle žen bývají vnímány spíš negativně a podle průzkumu si je v současnosti odstraňuje až 80% mladých žen. Ženy, které se rozhodly vytáhnout do boje se svým ochlupením, mají v dnešní moderní době nepřeberné množství možností, jak zkrášlit své tělo. Přes použití obyčejné žiletky ve sprše, které ovšem vyžaduje jistou pravidelnost a námahu, až po moderní metody s dlouhodobým efektem. K těm patří i tzv. epilace laserem.

Epilace laserem, též laserová depilace, odstraňuje z těla nežádoucí ochlupení, a to včetně zničení vlasového kořínku. Patří k metodám s dlouhodobým efektem, tím pádem šetří váš čas i peníze.

Odborně řečeno se jedná o akt, kdy laserový paprsek o přesně dané frekvenci pohltí vlasový folikul, tkáň, která obaluje vlas a z níž vlas vyrůstá, a ten se v důsledku zásahu laserem rozpadne. Chloupek pak jednoduše vypadne a znovu nevyroste.

Krása, která nebolí

Laserová epilace zároveň patří k nejšetrnějším metodám a je zcela neinvazivní.

Společnost Lasera v současné době vlastní čtyři vysokovýkonné epilační lasery. Dva nejrychlejší lasery LEDA, jejichž skenovací systém dramaticky zkracuje dobu ošetření a vlnové délky umožňují epilovat i světlejší chloupky. Pro speciální výkony, například epilace prováděné na mírně opálené kůži, jsou připraveny lasery Nd YAG MYDON a Rubínový Laser, které působí na kůži jinými vlnovými délkami.

Laserem lze odstraňovat prakticky veškeré tmavé nežádoucí ochlupení na celém těle, kromě oblasti okolo očí. Pro ty z vás, které mají chloupky světlejší, máme dobrou zprávu, jelikož vlnová délka nového epilačního laseru LEDA umožňuje i ošetřování chloupků světlejších. Díky kvalitnímu chladicímu systému Zimmer je výkon absolutně nebolestivý. Po několika hodinách tak prakticky nepoznáte, kde byl zákrok proveden.

K požadovanému efektu, tedy krásnému hladkému tělu bez chloupků, je nutné zákrok několikrát opakovat. Pro oblast nad horním rtem stačí k vyřešení problému tři návštěvy, u ostatních částí těla je k bezchybnému ideálu zapotřebí opakovat zákrok zhruba pětkrát. Ideální délka chloupků k ošetření by měla být 1-2 milimetry.

Zdravotní rizika jsou na rozdíl od ostatních způsobů epilace minimální. Důležité ovšem je svěřit své tělo do rukou odborníka.