VS Lasera s.r.o.

Areál OFTA s.r.o.
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Zobrazení na mapě
info@vslasera.cz
+420 775 339 126

Objednejte se online+420 775 339 126

Laserová epilace, odstranění chloupků

Výhody kvalitního laserového odstranění chloupků oproti výbojkám IPL zde.

Komu je laserové odstranění chloupků, epilace, určeno

Laserem lze odstraňovat prakticky veškeré tmavé nežádoucí ochlupení na celém těle, kromě oblasti okolo očí. Vlnová délka nového epilačního laseru LEDA umožňuje i ošetřování chloupků světlejších.

Průběh laserové epilace, odstranění chloupků

Aby došlo k požadovanému efektu, je zákrok nutné několikrát opakovat. V oblasti nad horním rtem většinou stačí k vyřešení problému tři návštěvy. U ostatních částí těla je k úplnému efektu zapotřebí zákrok zopakovat zhruba pětkrát. Důležité je, aby pacientky nepřicházely na ošetření ani s příliš dlouhým, ani s vytrhaným chloupkem. Ideální délkou k ošetření jsou 1-2 milimetry.

Video o průběhu laserové depilace

Bolestivost laserové epilace, odstranění chloupků

Laser má kvalitní chladicí systém Zimmer, výkon je nebolestivý.

Hojení epilace laserem

Ošetřené místo poznáme podle toho, že kůže v místě ošetření je po výkonu lehce zarůžovělá. Po několika hodinách není poznat, kde byl zákrok proveden.

Technické vybavení laserové epilační jednotky

V současnosti Lasera vlastní 4 vysokovýkonné epilační lasery: Dva nejrychlejší lasery LEDA, jejichž skenovací systém dramaticky zkracuje dobu ošetření a vlnové délky umožňují epilovat i světlejší chloupky. Pro speciální výkony (např. epilace prováděné na mírně opálené kůži apod.) Jsou připraveny lasery Nd YAG MYDON a Rubínový Laser, které působí na kůži jinými vlnovými délkami.